Specjalista ds. detailingu samochodów

Miejsce: Radom / Kielce / Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wszelkich prac związanych z detailingiem samochodowym zewnętrznym i wewnętrznym, w tym m. in.:
  • renowacja lakierów technikami polerskimi
  • aplikowanie powłok ochronnych
  • aplikowanie folii ochronnych
  • regenerowanie i konserwowanie przestrzeni pasażerskiej i towarowej samochodów

Nasze wymagania

  • znajomości zagadnień detailingu samochodowego
  • znajomości branży motoryzacyjnej
  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • umiejętności wykonywania korekt powłok lakierniczych
  • precyzji w realizacji zleconych prac
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • umiejętności do pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat lub inne formy współpracy
  • ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • mnóstwo ciekawych wyzwań
  • a ponadto wiele dodatków w postaci pysznych owoców, wyjazdów integracyjnych, eventów

Kontakt: rekrutacja@romanowski-detailing.pl

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby chronić Dane Osobowe Kandydatów do pracy. Poniższa informacja, zawiera szczegóły dotyczące tego, w jaki sposób dbamy o dane oraz prawa naszych Kandydatów podczas prowadzonych procesów rekrutacyjnych. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Romanowski Detailing & Car SPA sp. z o.o. 26-600 Radom, ul. Kielecka 68/70. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji jest dostępnych pod linkiem.